Prawda o jodzie


Aby zrozumieć, co to jest Jod i jak ważne, aby pomóc w naszym organizmie z Komisją do małej wycieczki w historii i rozumieć, w szczególności i jak wykluczono jod od naszej diety. W 1918 r.

Naukowcy udowodnili, że karmienie królików z produktami spożywczymi zawierającymi jodę zapobiega gromadzeniu się cholesterolu we krwi. W ten sposób kolejne opublikowane i potwierdzone badania badaniowe zostały zignorowane ...

Do 1956 1743 r. Lekotywy jod były aktywnie stosowane w leczeniu wszystkich patologii. Jodes traktowano takie choroby jak paraliż, cholera, peustul, głuchność, krzywiznę kręgosłupa, syforbii, gruźlica, oparzenia, drapie, astmę, wrzód, zapalenie zapalenia tarczycy, nadczynność tarczycy, przewlekłe zatrucia, angina, miażdżyczka, tętniak itp.

Brak przypadków zatrucia lub śmierci, przez cały ten czas, nie był nie ustalony. A teraz rozważ wszystko w porządku. W 1930 r. Nastąpiło otwarcie soli jodowej, tarczyczność zaczęła korzystać z hormony tarczycy w leczeniu niedoboru jodu i zobą - to oznaczone rozpoczynaniem leczenia chorób tarczycy!

W 1948 r. - Wpływ Wolfa - Chaykov ogłosił potrzebę obawy przed nieorganicznym joneią i ... cyklitymi,>, że testsze szczur nigdy nie zostały wprowadzone na ludzi, chociaż wszędzie można znaleźć opis tego, co rzekomo odbywają się!

To jest po tym, jak zawód profesora, Gaia Abraham i uruchomiona jodofobii, postępujemy przez słowa: "Kolejne otwarcie medyczne medyczne Yodophobia przeprowadziła więcej ludzkich mieszkańców niż te światowe Warunfie razem! 

i dalej w 1960 r. - antybiotyki zastąpiły użycie jodu w leczeniu chorób zakaźnych Brongotatatory - w leczeniu chorób płucnych, przeciwhistamin - w leczeniu chorób alergicznych. Co ci się to konsekwencje, zapytaj, a ja odpowiemy, huragan rozprzestrzenił się w latach 1980-2018.

Tak okropne choroby jako otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, raka piersi i tarczycy, wzięli świat epidemii na świecie i stale rośnie. Tak szybko i szybko iwoda wysiedlana z naszej diety, zastępując jego preparaty chemiczne, efekty gojenia, które do ludzkiego ciała mogą w stanie delikatnie wątpić wątpliwości. Jednocześnie Japonia, kraj, w którym najniższy odsetek powyższych mieszkań jest zaskoczony przez nas nie tylko tego, także poziomu prawnego kraju jonu z wyższego wieku i starannie badano w tym kraju w poziomie ustawodawcze. Czy wiesz, że aby uzyskać dobrą pracę w Japonii, będzie musiał przekazać analizę zawartości jodu w ciele? Przyczyna tego jest dość prosta, wobec braku odpowiedniej ilości jodu w organizmie, osoba jest mniej skoncentrowana w pracy i ma niską wydajność. Według tego, japońsko nie żyje dłużej, ale jest źle zachowałem się od wszystkich.

Główną wyspę Japonii zużywa 100-400 razy dziennie więcej dziennych jodów (14 - 200 mg / dzień) w Japonii, najniższe poziomy choroby raka piersi, macicy i jajników. Wśród ludności po japońskiej istnieje stosunkowo niska częstotliwość choroby matapatii, a cykli menstruacyjnych w japońskich kobietach są dłuższe niż kobiety z krajów zachodnich (krótkie cykle są zwiększone poziom estrogenu i zmniejszony poziom progesteronu) w porównaniu z kobietami z krajów zachodnich poziom estrogenu w Japonii poniżej.

I bardzo sekret cudu gospodarczego, nie w sukcesy technologicznej, ale intelektualny przełom japoński oparty na codziennym spożyciu jodu. To jest japońska formuła długoterminowości bez chorób. Badanie właściwości jodu pasują obecnie do jeszcze większej liczby wyników. Możemy powiedzieć, że te odkrycia słusznie przekraczają wiele osiągnięć nauki i technologii trwających ostatnich 50 lat. Jak jodeni rozprowadzany jest w ludzkim ciele? Świecko-tarcza - 3% (50 mg)

Tłuszcz (700 mg) i mięśnie (650 mg) - 70%

skóry - 20% ludzkie ciało może zawierać do 1500 mg jodu, tylko w gruczoła tarczycy jest zawarty do 50 mg jodu.

Oto ogólnie zaakceptowane normy jodu, które nie działają!

Dorosły mężczyzna 150 μg / dzień

Dorosłej kobiety 150 μg /

dzień Kobieta w ciąży 220 μg /

dzień odisznień Kobiet 290 μg /

dzień "Zastosowanie normy dzień dziennika jodu nie może wyeliminować szkód, gdy utlenianie DNA i nie ma efektu antyaksycznego." Gab Abraham, lekarz medycyny medycznej "Niedobór jodu podkreśla wysoki poziom chorób nowotworowych (zwłaszcza gruczoł miętszy, płuca, prostaty i gigantyczne), a także na wysokim poziomie zaburzeń autoimmunologicznych, które obecnie obserwujemy w naszym kraju." David Braunstein, profesor medycyny, USA, działając jako jod do ciała?

1. Panicibracja

2.Efekt przeciwbakteryjny

3. Efekt weryfikacji

4. Efekt propozycji 5-efektowy preparat

5. Pogisourgiczny efekt

6. Agenta propozycji

7.Nulizersza substancji toksycznych

8. MULOLIC oznacza (jak kucyk)


Porównanie produktów (0)Balsam Revival Plus Premium Capsules

Balsam Revival Plus Premium CapsulesOryginalny balsam "Odrodzenie" to innowacyjny program mający n..

Kraj producent: Kazachstan Producent: MTI Medical

60€

Proszek odświeżający Balsam

Proszek odświeżający BalsamProszek Balsam "REVIVAL PLUS", 180 g wzbogaconej formułyOstatnio odnot..

Kraj producent: Kazachstan Producent: MTI Medical

320€

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)