Fantastyczny projekt


Fantastyczny projekt Balsam Rebirth

Fantastyczny projekt, dokładnie ta ocena projektu Balsam Revival z firmy MTI Medical otrzymana od przewodniczącego Bractwa Nobla, Nobla Akademii Nauk Philipa Nobla, prawnuka Alfreda Nobla, założyciela Nagrody Nobla.


Oto jego dosłowna odpowiedź na list z wynikami badań:

"Niedawno dano mi możliwość studiowania badań prowadzonych przez akademika Sharmanova, a także profesorów Sinyavsky'ego, Turlubekova, Tsoi, profesorów Zazulevskaya, Usenova, Zeltser, Izatullaev i Mamiev.

Kiedy Alfred Nobel ustanowił swoją słynną Nagrodę Nobla, jak wiecie, objął on również nauki medyczne, ponieważ to bezpośrednio wpływa na nas wszystkich, wszyscy jesteśmy zainteresowani perspektywami zdrowia fizycznego lub psychicznego ... to jest natura i my, żywe organizmy są jego częścią.

Ale nie mniej ważne jest zapobieganie chorobom. Badanie to jest okazją do zminimalizowania chorób.

Takie badania są nie tylko niezwykle ważne z medycznego punktu widzenia, ale także, w dużej mierze i ekonomicznie, nie da się zsumować kosztów kapitału ludzkiego i wszyscy wiemy z doświadczenia, że ​​zdrowie narodu korzystnie wpływa nie tylko na siebie, ale także na sąsiadów. kraje!

Po przeczytaniu tego badania przekonaliśmy się nie tylko o korzystnych właściwościach jodu, ale również zaintrygowaliśmy jego istotną rolę dla organizmów żywych, nasze zrozumienie tych kwestii zostało wzmocnione poprzez zrozumienie potrzeb naszych organizmów do życia w zdrowym środowisku.

Opierając się na powyższym, z niecierpliwością czekam na możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z lekiem odrodzenia Plus, biorąc pod uwagę taki pozytywny wpływ na nasze ciało i psychikę.

Z najlepszymi szczerymi życzeniami Philipa Nobla "

A także zwracamy uwagę na tłumaczenie drugiego dokumentu Philipa Nobla:

"Bardzo dziękuję za twój ostatni list, tak ... naprawdę mam zamiar odwiedzić Forum Ekonomiczne w Astanie w maju tego roku! Naprawdę chciałbym usłyszeć, jak powstaje ten fantastyczny projekt. Mam kilka sugestii i zaleceń na temat twojego projektu, a ja z przyjemnością wysłucham twoich sugestii. "

 
Brak produktów w tej kategorii.